Компанія «Комфортхолод» пропонує холодильні агрегати та мультикомпресорні станції (централі) у широкому асортименті для будь-яких галузей виробництва, логістики та інших сфер у великому діапазоні холодопродуктивності.

Залежно від потреб замовника може бути запропоновано морозильні агрегати різних типів. Можливе моноблочне виконання або з виносним конденсатором повітряного охолодження.

Компанія «Комфортхолод» забезпечує індивідуальне збирання під конкретні технологічні потреби. Також може бути встановлений холодильний агрегат у спеціальному виконанні з урахуванням заданих розмірів. У цьому обладнанні знайшли застосування найсучасніші енергозберігаючі рішення.

Наявність власної виробничої бази дозволяє оперативно доукомплектовувати холодильне обладнання необхідними опціями з додатковим агрегатуванням. Можливе індивідуальне складання, при якому морозильний агрегат створюється за спеціальним технічним завданням, узгодженим із замовником.

У нашій компанії ви можете купити холодильні агрегати за привабливою ціною з гарантією високої якості. Ми маємо мінімальні терміни постачання компресорно-конденсаторних агрегатів, централей. Ми гарантуємо повноцінний сервіс усього обладнання.