Монтаж чілерного устаткування для пивоварень

Установка холодильного обладнання Львів

Монтаж холодильного промислового обладнання має на увазі необхідність виконання великого обсягу робіт, пов’язаних з його встановленням, передпусковим доведенням та запуском. Їх зміст залежить від багатьох факторів, включаючи потужність систем, склад основного та службового обладнання тощо. Найчастіше потрібні монтаж безпосередньо компресорів та додаткових пристроїв, автоматики, а також усіх трубопроводів для холодоагенту, води, масел та ін.

Деякі холодоагрегати, системи кондиціювання та інше обладнання можуть поставлятися у вигляді комплектного зібраного агрегату. У цьому випадку монтаж зводиться до розміщення обладнання на відведеному для нього місці, закріплення та приєднання до всіх комунікацій.

Зокрема, обладнання продуктивності до 100 кВт (для підприємств торгівлі, харчопрому та сільгосппідприємств) поставляється у вигляді окремих агрегатів. Тут необхідні встановлення холодильного обладнання на призначене для нього місце та приєднання трубопроводів та електромереж.

Найбільш трудомісткий монтаж обладнання потужністю понад 11 кВт, що поставляється окремими вузлами. Це можуть бути градирні, випарні конденсатори, гвинтові компресори і т.д.

У багатьох випадках установка холодильних камер виконується у тісній ув’язці з будівельними та електротехнічними роботами, прокладанням санітарних систем тощо.

Послуги монтажу чілерного обладнання

Компанія з монтажу чілерів виконає монтаж холодильних та морозильних камер, монтаж системи охолодження з використанням чілера та іншого холодообладнання, модернізацію діючих систем. Можливе постачання систем «під ключ».

Високотехнологічне холодильне обладнання потребує професійного монтажу та сервісу силами компетентного персоналу. Фахівці компанії «Комфортхолод» мають глибокі знання та практичний досвід, що дозволяють їм якісно проводити всі види робіт з монтажу та обслуговування систем.

Ми завжди раді можливості надати кваліфіковані послуги з підбору, монтажу та обслуговування обладнання будь-якого класу, типу та бренду. Всім, хто потребує монтажу холодильного обладнання, Київ надає чудові можливості в особі ТОВ «Комфортхолод». Але ми готові працювати не лише у столиці.

Монтаж холодильного промислового обладнання Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Тернопіль, Івано-Франківськ та інші міста України.

Щоб замовити Монтаж чілерного устаткування для пивоварень

телефонуйте: (067)4671872

Кваліфікований монтаж чілера Київ