Камери холодильні та морозильні

Промислове холодильне обладнання

Різне обладнання для зниження температури сьогодні застосовується в багатьох галузях: в харчовій і переробній промисловості, сільському господарстві і логістиці. Зараз морозильні камери Київ та вся Україна використовують все ширше, а вимоги до їхньої якості зростають. Тому послуги з розрахунку, виробництва, монтажу та сервісного обслуговування таких установок мають все більший попит.

Компанія «Комфортхолод» постачає холодильні та морозильні камери у широкому асортименті для будь-яких галузей виробництва. Сьогодні промислове холодильне обладнання Україна виготовляє у великих кількостях. Постійно розширюються постачання з-за кордону. Але все частіше виникає потреба в індивідуальному плануванні та розрахунку, щоб система охолодження рідини чи холодильна камера ідеально відповідали виробничим умовам. У цьому випадку знання та досвід наших фахівців просто безцінні. Всі камери, що створюються, комплектуються сучасним холодильним обладнанням, яке може бути зібране в мінімальні терміни. Докладніше з параметрами підбору холодильного обладнання для камер можна ознайомитися тут.

Холодильні установки під будь-які потреби

При цьому може бути встановлена холодильна камера під ключ з повним набором необхідного обладнання та автоматики. За потреби можливі й інші варіанти:

є можливість придбати холодильну камеру окремо без обладнання;

холодильне обладнання може бути підібране під наявні камери;

ми готові виконати будівництво холодильних складів з підбором оптимальних сендвіч-панелей, обладнання та автоматики;

можлива реконструкція наявних холодоустановок з частковою або повною заміною термоізоляційних матеріалів, спецобладнання та автоматики, щоб стара камера холодильна набула нових можливостей.

Ми готові вирішити будь-які проблеми зі створенням та експлуатацією установок для охолодження чи заморожування готової продукції, сировини чи напівфабрикатів. Компанія «Комфортхолод» також забезпечить розрахунок, проектування та монтаж холодильного обладнання, що використовується у технологічних процесах.

Будівництво холодильних камер: переваги комплексних рішень

Якщо потрібна морозильна камера, Київ дає можливість все обладнання та автоматику, як і елементи конструкції самої камери, окремо. Також можна замовити розрахунок конструкції, проект, монтаж та ін.

Але якщо камера морозильна чи холодильна працюватиме не зовсім так, як було задумано, монтажники отримують можливість кивати на проектантів та постачальників. А ті, у свою чергу, зможуть звинувачувати у всіх інших.

Якщо потрібні чилер чи холодильна камера, купити в одному місці можна всі послуги, від проектування до налагодження та обслуговування. Наявність єдиного виконавця виключає можливість кругової поруки.

Уклавши договір з компанією «Комфортхолод», ви самі переконаєтеся, наскільки такий підхід вигідніший, зручніший і надійніший.

Промислові холодильні та морозильні камери