Обслуговування та ремонт промислового холодильного обладнання

Фахівці ТОВ «Комфортхолод» готові виконати весь спектр необхідних робіт для відновлення нормальної роботи та покращення параметрів охолоджувального обладнання. При цьому ремонт холодильних установок промислового та напівпромислового призначення виконується силами співробітників, які мають великий досвід проведення подібних робіт на обладнанні відомих брендів будь-якої комплектації.

Ремонт холодильних камер виконується з повним дефектуванням самих конструкцій, систем ущільнення і всього обладнання, що використовується. При необхідності ремонт морозильної камери може супроводжуватись її реконструкцією з метою покращення характеристик з урахуванням зміни виробничих потреб.
Ремонт чилерів також може виконуватися з урахуванням зміни технологічних процесів, потреб виробництва та ін.
Ремонт холодильних компресорів будь-якої складності передбачає дефектування та заміну комплектуючих. Деталі можуть використовуватися надані замовником. За потреби ми надамо запчастини від перевірених постачальників.
Ремонт холодильних агрегатів та теплообмінного обладнання, кондиціонерів, у тому числі і дахових (руфтопів) виконується відповідно до техдокументації виробників з використанням оригінальних комплектуючих.
Ремонт холодильного обладнання з повним обслуговуванням КВП та А з модернізацією або повною заміною обладнання, використанням нового ПЗ, впровадженням систем автоматизації та диспетчеризації всіх процесів тощо. Можливе індивідуальне перепрограмування контролерів та виконання інших IT-операцій.

Уклавши договір на ремонт морозильних камер та іншого обладнання та їх подальший сервіс з ТОВ «КОМФОРТХОЛОД», Ви придбаєте надійного та досвідченого партнера, який має необхідний досвід для забезпечення успіху Вашого бізнесу.

Професійний ремонт промислового холодильного обладнання