Система моніторингу охолоджувальним пристроєм (чілером)
Для якісного контролю стану холодильного обладнання, свого часу перед поверненням його виходу зі строю і для скорочення термінів реагування на аварійну ситуацію спеціалісти відділу сервісу компанії ТОВ «Комфортхолод» пропонують установку на об’єктах системи моніторингу та диспетчеризації обладнання.
Дана система є власною розробкою компанії ООО «Комфортхолод» і являє собою швидкоадаптований, готовий до застосування комплекс апаратного та програмного забезпечення на базі вільнопрограмованого контролера CAREL (Італія). Так же існує можливість установки такої системи для контролерів W3000 Climaveneta (Італія).
Ця система надає можливість контролювати температуру охолодження та інші параметри роботи обладнання з будь-якого місця у світі, де є доступ до Інтернету. Ви зможете оперативно налаштовувати параметри функціонування будь-якої обладнаної одиниці, яка має контролери, і отримувати повідомлення про відмови чи проблеми в роботі системи охолодження, щоб своєчасно приймати відповідні рішення щодо обслуговування. Все це сприяє уникненню втрат, що можуть призвести до виходу з ладу або неполадок у роботі холодильного обладнання.
– опис – апаратно-програмний комплекс, що дозволяє дистанційно реалізовувати функції управління, моніторингу, автоматизації, урахування, енергозбереження та оптимізації технологічних процесів встановленого обладнання на виробництві.
– призначення – управління, моніторинг, автоматизація, учет, енергозбереження та оптимізація технологічних процесів на виробництві.
– використовувані компоненти – плата послідовного інтерфейсу RS485 з оптичною розв’язкою; блок живлення; маршрутизатор; 3G модем; вільно програмований контролер з розробленим і адаптованим ПО; расходные материалы (кабель-витая пара); зовнішня антена (при необхідності); ПК (при необхідності)
– Функціональна система дозволяє з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету, контролювати температуру охолодження та інші параметри роботи обладнання. Оперативно можна коригувати параметри функціонування будь-якої одиниці обладнання, що має контролери, отримувати інформацію про збої в роботі системи охолодження та приймати своєчасні рішення щодо обслуговування системи.
– постійний контроль за допомогою персонального комп’ютера (ПК) працездатності обладнання
– відображення на моніторі ПК в режимі «он-лайн» температурних параметрів усіх контрольованих об’єктів
– мгновенное реагування на аварійну ситуацію
– побудова графіків для кожної одиниці обладнання
– дистанційне змінення в режимі «он-лайн» будь-якого параметра контролера, встановленого на холодильному обладнанні
– можливість корекції роботи холодильного обладнання та виправлення аварійної ситуації дистанційно
– виробляти хронологічний запис параметрів стану кожного об’єкта і контрольованого елемента холодильної системи на жорсткому диску ПК (що дозволяє закривати будь-які суперечливі питання, що виникають у протоколі дотримання умов зберігання товарів, скоропортящихся продуктів, товарів, що потребують спеціальних умов і режимів зберігання, технології виробництва і т.д.)
– формування звітів будь-якої складності та за будь-який проміжок часу, для кожної одиниці обладнання
– повідомляє через модем про всі порушення роботи обладнання на мобільному телефоні, електронному адресі або факсі, що знаходяться на видаленому оператору
– економічний ефект –
– енергозбереження, пов’язані з оптимізацією режимів роботи холодильного обладнання
– зменшення терміну окупаємості холодильного обладнання за рахунок економії споживаної електроенергії
– підвищення моторесурсу холодильного обладнання за допомогою оптимізації режимів його роботи
– підвищення моторесурсу холодильного обладнання за допомогою тимчасового оперативного реагування на аварійні ситуації, що виникли в роботі останнього
– відсутність простою виробництва, пов’язаного з виходом із строя холодильного обладнання із-за несвоєчасного реагування на виниклу аварійну ситуацію
– зниження витрат на необґрунтоване складання товарів, що пред’являють особисті вимоги до зберігання та/або виробництва